Fotogalérie

Návšteva vo Vatikáne na pozvanie Svätého otca Benedikta XVI.
Rím, Vatikán

 

Účasť na zasadnutí Valného zhromaždenia OSN k dohode o právach dieťaťa.
USA, New York

 

Vystúpenie na zasadnutí Valného zhromaždenia OSN k otázkam rodovej rovnosti a rovnosti príležitosti.
USA, New York

 

Podpis a prihlásenie sa ku Európskeho zákonníku sociálneho zabezpečenia následne po ratifikácii revidovanej Európskej sociálnej charty.
Francúzsko, Štrasburg

 

14.november 2011 – Nová ves nad Žitavou

V rámci svojich pravidelných poslaneckých návštev v regiónoch Slovenska, zavítala poslankyňa NR SR Ing. Viera Tomanová, PhD. do obce Dvory nad Žitavou. Tešila sa srdečnému privítaniu v Gazdovskom dvore, ktorí spravujú aktívni dôchodcovia obce. Ďalším programom bola diskusia s občanmi – dôchodcami v miestnom klube dôchodcov.

 

17.november 2011 – Deň otvorených dverí v NR SR

Poslankyňa Ing. Viera Tomanová, PhD. sa počas dňa otvorených dverí v slovenskom parlamente venovala po celý deň občanom. V individuálnych rozhovoroch riešila problémy a odpovedala na otázky občanov v oblasti dôchodkového zabezpečenia, zamestnávania absolventov, sociálnych služieb, ako aj súčasnej sociálnej politike pravicovej vlády.

 

18.november 2011 – Komunita Kráľovnej pokoja, Radošina

Poslankyňa NR SR Ing. Viera Tomanová v piatok 18. novembra 2011 navštívila jedno zo zariadení Komunity Kráľovnej pokoja v Radošine. Komunita spravuje detský domov, domov sociálnych služieb a domov dôchodcov. Poslankyňu NR SR privítal moderátor komunity Páter Branko Tupý. Vo vzájomných rozhovoroch sa zaoberali aktuálnou situáciou v oblasti sociálnych služieb, sociálneho zabezpečenia občanov, ako aj financovaním neštátnych zariadení poskytujúcich sociálne služby. Chovanci zariadenia sa potešili milej návšteve a v družnej debate poslankyni Tomanovej priblížili svoje životné osudy a život v komunite.

 

24.november 2011 – Moravany nad Váhom

Kroky poslankyne Tomanovej smerovali do obce Moravany nad Váhom, kde ju na pôde obecného úradu privítal starosta obce. Program pokračoval návštevou obecného domova dôchodcov. Klilenti zariadenia neskrývali radosť z návštevy, ktorá je im veľmi dobre známa, nakoľko pani poslankyňa zavítala do zariadenia už po niekoľkýkrát. Výbornú atmosféru vytvorili klienti zariadenia svojimi spomienkami na svoj produktívny vek života, ako aj prezentovaním zážitkov nadobudnutých počas pobytu v zariadení.

 

24.november 2011 – Hospic a DSS Refugium, Trenčín

Posledný výjazd poslankyne Ing. Viery Tomanovej, PhD. pred 26. schôdzou NR SR pokračoval návštevou Hospicu a DSS, ktoré sú v zriaďovateľskej pôsobnosti občianskeho združenia Refugium. Pani poslankyňa sa stretla s vedením zariadenia, informovala sa o problémoch a v spoločnej diskusii bola nápomocná pri hľadaní riešení sociálnej situácie v zariadení. Diskusia opäť presvedčila, že pani poslankyňa dôverne pozná sociálnu situáciu na Slovensku a problémy zariadení takéhoto druhu. Veľmi dojímavé bolo aj stretnutie pani poslankyne s klientmi zariadenia, ktorí majú to šťastie dožiť svoj život dôstojne a v príkladnej starostlivosti občianskeho združenia Refugium.

 

11.januára 2012 – Trenčín

 

16.januára 2012 – Topoľčany hlavný míting SMER-SD

 

 

23.januára 2012 – Selice

 

23.januára 2012 – Trnovec and Váhom

 

27.januára 2012 – Prievidza

Poslankyňa NR SR Viera Tomanová v rámci svojich poslaneckých aktivít navštívila Nitrianske Pravno a mesto Prievidza. Stretla sa s občanmi v klube dôchodcov a v zariadeniach pre seniorov. Občania sa zaujímali najmä o zabezpečení svojich sociálnych istôt, výške dôchodkov, opatrovatelskej službe a sociálnej starostlivosti.

 

6.2.2012 – Žiar nad Hronom – Hlavný míting strany SMER-SD

 

9.2.2012 – Blatné

 

Hájske, Horná Kráľová

 

Šurany, Sereď

2 Odpovede k Fotogalérie

 1. Pingback: Novinka na blogu – Fotogalérie | Viera Tomanová

 2. w.mojko hovorí:

  Pani Vierka,
  som potešená, že Smer bude znovu určovať smer. Verím,že si vyberie správnu cestu.V prospech občanov.
  Ste odolnejšia ako v minulom volebnom období, skúsenejšia-komu dôverovať, a preto sa už nikdy nenechávajte deptať protivníkmi a neprajníkmi.
  Výsledky volieb síce ešte nie sú dokončené, ale určite budete znovu zastupovať sociálne vrstvy obyvateľov.
  Vy jediná sa viete vcítiť do ich problémov.
  Veľa sily, úspechov a elánu. Nech Boh žehná a vedie slovenský národ do lepšieho obdobia.
  Ľubka

Komentáre podliehajú schvaľovaniu. Urážlivé a vulgárne komentáre schvaľované nebudú

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>