Ministerstvo práce zavádza

Mediálny odbor Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR vydalo dňa 18.11.2011 tlačovú správu, v ktorej sa uvádza, že na základe trestného oznámenia štátnej tajomníčky pani Nicholsonovej došlo k trestného stíhaniu vo veci Tomanovej sociálnych podnikov.

Predstavitelia ministerstva práce fabulujú a zavádzajú. Trestné stíhanie sa totiž nezačalo na základe trestného oznámenia pani Nicholsonovej, ale na základe môjho trestného oznámenia, ktoré som podala pre konkrétne zistenia. Počas vedenia rezortu som využívala všetky dostupné možnosti pre kontrolu aktivít rezortu a v prípade každého podozrenia boli podané trestné oznámenia. Mediálnu správu ministerstva preto vnímam ako typické zneužitie štátneho orgánu na politické ciele a štvavú kampaň voči mojej osobe v rámci predvolebného boja.

Tento príspevok je v Ostatné s tagmi , , . Urobte záložku z permalink-u.

Jedna odpoveď k Ministerstvo práce zavádza

  1. Janci hovorí:

    Ja to vnimam asi takto: Cim viac do Vas biju, tym viac preukazuju svoju nemohucnost. Pretoze nepocut ziadne odborne argumenty, iba naucene frazy novinarky, ktora zatuzila po ministerskom aute,mobile, plate. A tak sa pani Nicholsonova rozvaza aj s detickami do skoly a vsade naokolo ukazuje, aka je ona vazena dama. A kazdeho rozumneho cloveka musia zaujimat argumenty, na zaklade ktorych vie analyzovat situaciu slobodne, objektivne a nenecha sa urazat jednoduchymi a primitivne formulovanymi sugestivnymi zavermi jednej nepodarenej a neuspesnej novinarky, ktora sa dostala protekcne do kresla statneho tajomnika len preto, lebo je politicky nominant. A vysmiala sa tym vsetkym ostatnym absolventom gymnazia, ktori najprv roky ziskavaju skusenosti a prax a ti sikovejsi pokracuju v studiu na vysokej skole. Vysmiala sa aj stovkam odbornikov, ktori maju o niekolko stupnov vyssie vzdelanie, ako Nicholsonova a napriek tou o nikolko sotviek eur nizsie platy. A preto sa pytam, aku funkciu mala Nicholsonova plnit na ministerstve prace, ked bola hned nalepena na eurofondy a Romov? Nema vzdelanie, skusenosti, prax. Nepomahala matkam, rodinam, detom ani dochodcom. Riesila si len e-pay karty, rybarsky listok, zamestnala desiatky kamaratov na MPSVR SR, ktorym dala tisicove platy za par hodin prace. Nechcela by ist pani statna tajomnicka robit na novovzniknute oddelenie faktur a podvodov? Myslim, ze ma bohate skusenosti.

Komentáre podliehajú schvaľovaniu. Urážlivé a vulgárne komentáre schvaľované nebudú

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Môžete použiť tieto HTML značky a atribúty: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>